Vitajte

Radi Vás uvítame v tradičnom vidieckom dome. Ak Vám nie sú cudzie hodnoty našich predkov, vidiecky  štýl života, alebo sa chcete aspoň na chvíľu vzdialiť od rušného mestského  prostredia  našli ste zariadenie, ktorého charakter sa vymyká typickému hotelovému štýlu.  Svojim štandardom však poskytuje pocit domova aj návštevníkovi, ktorý nie je obyvateľom blízkeho regiónu.

O nás

Vidiecky dom je pôvodným sídlom hájnika u grófa Hunyadyho. Bol postavený v roku 1931 a rekonštrukcia bola dokončená v roku 2012. Hlavnou myšlienkou prestavby vidieckeho domu bolo zachovanie typických architektonických prvkov obydlí vidieckych obyvateľov v našom regióne, pričom sme zároveň chceli poskytnúť čo najväčší komfort prislúchajúci súčasnej dobe. Spojenie hodnôt našich predkov a pokoja vidieka s požiadavkami súčasného života sú hlavnými črtami tohto zariadenia. 

Presvedčte sa sami a navštívte nás.

Pobyt

Okrem komfortného ubytovania v dvoch samostatných apartmánových častiach domu – (v prednej a zadnej časti), ponúkame oddych aj v samostatných relaxačných  priestoroch,  ktorých súčasťou je fínska sauna a bazén. Samozrejmosťou je kúpeľňa s toaletou prislúchajúca ku každej izbe. 

top